עדכונים

תמונות אחרונות

IMG_20170329_090127

תרגיל "למידה מרחוק" בשעת חירום לשנת תשע"ח

תרגיל התגוננות ארצי במוסדות החינוך יערך בחודש פברואר 2018 .כחלק מהיערכות לשעת חירום יתקיים תרגיל "למידה מרחוק", במהלכו יפעלו התלמידים מבית הספר או מהבית החל מתום יום הלימודים ועד השעה 00:22 באותו היום. תרגיל "למידה מרחוק" יופעל ביום ראשון  18 בפברואר 2018 ג' באדר תשע"ח.

השימוש בסביבה מקוונת בכלל ולמידה מרחוק בפרט בשגרה כמו גם בחירום, מהווים תחליף נוסף למסגרת הפעילות הלימודית, כאשר התלמידים ו/או המורים אינם יכולים להגיע פיסית לבית הספר. למידה מרחוק תאפשר למורים לקיים שיגרת הוראה מבית הספר, מהבית, או ממרחב הוראה מיוחד, כאשר התלמידים לומדים בביתם ושומרים על קשר באמצעות רשת האינטרנט או הטלפון.

חשוב להכיר את אתר בי"ס  עומר משגב  (אפשר לכתוב בגוגל עומר משגב) ומרחבי הלמידה הכיתתיים שבו כדאי שהתלמידים ידעו להיעזר בו ולתקשר בניהם ועם צוות בית הספר בשגרה ובחירום כאחד. אתר בית הספר משמש כלי תקשורת מרכזי ומאפשר דרכי תקשורת מגוונות עם הצוות החינוכי של בית הספר (מחנך/ת הכיתה של ילדכם, יועץ/ת בית הספר, המנהל/ת וכו').

במהלך התרגיל  ביום ראשון, יתנסו התלמידים במספר אופנים של למידה מרחוק:

  1. ביצוע פעילות מתוקשבת שתפורסם במרחב הכיתתי /מקצועי באתר בית הספר.
  2. השתתפות בשידורים מקוונים בשידור חי, בתחומי דעת ועניין שונים בהתאם לשכבת הגיל.

התלמידים קיבלו הנחיות כיצד לפעול באופן עצמאי.

אתם מוזמנים להיכנס לסביבת למידה מרחוק בשעת חירום ולהכיר את מגוון הפעילויות המוצעות לתלמידים באמצעים ללמידה מרחוק באתר תחת הלשונית "מרכז מידע".

לתמיכה ופרטים נוספים נא לפנות להדס מעיין רכזת תקשוב בי"ס עומר משגב

נְגִישׁוּת
סגור סגור