כתוב את הכותרת כאן

פורים 2021 בעומר משגב! והשנה חשוב מתמיד למצוא סיבות לחגוג. בכל אחד מימות השבוע (א'-ג') התקיימה הפסקת לימודים קצרה לפי קפסולות עם הפתעות נפלאות ומיוחדות. קבלו את ההייליטס של חגיגות פורים, לפחרוט ועוד תמונות כנסו לפייסבוק שלנו!

 
🤩 יום ראשון – יום שכולו חיוכים! עמדת צילום מאובזרת, יצירת מסכות מחייכות ממסעות קורונה, תחרות חוצת שכבות עם פרסים. בתמונה: תחנה אחרונה לצבירת ניקוד – מונה שכבתית עם מסכות ואביזרי פורים. 6 תמונות – 6 שכבות מופלאות!
  1.  
🍕 יום שני – יוצאים לבלות בקפיטריה של עומר! הקפיטריה הקמפוסית נפתחה במיוחד עבורנו, התלמידים קיבלו קופון הטבה בסך 5 ₪ לרכישה והגיעו בבגדים חגיגיים כי זה הכי קרוב להרגשה של מסעדה בתקופה הזאת👗👔🍽️ בתמונות: התלמיד הראשון בקפיטריה עם הפוך שקנה בעזרת קופון עומר! וגם אריזת משלוחי מנות לבוגרי עומר שסיימו בתש"פ עם מצרכים שנאספו מתלמידי עומר. 
 יום שלישי – יום התחפושות הגדול עם הגלידריה של עומר! דוכן גלידה במרפסת ״אדמה״, תחרות תחפושות והמון מוסיקה ושמחה! 🥡🍫🍭 וגם: שכבת ז' ארזו משלוחי מנות שנתרמו על ידי צוות עומר לצוותי המינהלה של קמפוס משגב. 
  1.   
🖥️ יום רביעי – המוכשר במסכה מגיע לעומר! 🎸 אמנם נשארנו בבית, אך לא הפסקנו לחגוג בזום משעשע במיוחד: שעשועון ״המוכשר במסכה״ עם אנשי צוות שהתגלו בקולות של צחוק ומחיאות כפיים, בחירת זוכי תחרות תחפושות, קריוקי זומי!
 
 
הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות