רכזת תקשוב: שיר כהן
תכנית למידה מרחוק בשעת חירום נועדה לאפשר לתלמידים הפעלת שגרת לימודים מרחוק בבית הספר בשעת חירום, מצב בו נמנע מהתלמידים להגיע לבית הספר לתקופת זמן ממושכת שיכולה להימשך מספר ימים עד כמה שבועות. המעבר משגרת לימודים בין כתלי בית הספר למצב של למידה מרחוק בחירום דורש היערכות מערכתית רחבה. במסגרת למידה בשעת חירום, התלמידים עוברים למצב של למידה מרחוק כדי לשמור על שגרת לימוד מקוונת לצד פעילויות הפוגה ומשחקים מקוונים. למידע נוסף אודות למידה מרחוק בשעת חירום – הענן החינוכי לחצו כאן.

 

הודעת מעבר ללמידה מרחוק בעקבות הקורונה 15.3.20

ע"פ הנחיות משרד החינוך, החל מהיום נעבור ללמידה מרחוק. תלמידים שאינם זוכרים את סיסמת הילקוט הדיגיטלי יכולים לפנות למחנכים לקבל את הפרטים. בילקוט הדיגיטלי תמצאו מטלה שבועית במקצועות המערכת שלכם. בנוסף, מדי יום יתקיים "בוקר טוב חינוך מרחוק" באופן בו יבחרו המחנכים. במידה ויש צורך במתכונת למידה אחרת ו/או תוספות לחומרי הלימוד בילקוט הדיגיטלי, אנא פנו למחנכים. מקווים לימים בטוחים ושגרה מהירה. 


הודעת היערכות למקרה של למידה מרחוק בעקבות הקורונה 11.3.20

צוות יקר, ריכזתי מספר קישורים ללמידה מרחוק לחטיבת ביניים וחטיבה עליונה, מקווה שלא נזדקק להם! לכל האתרים התלמידים נכנסים באמצעות הזדהות משרד החינוך (שם משתמש וסיסמא שקיבלתן ממני לתרגיל למידה בחירום)

אתר למידה בחירום של משרד החינוך, שיעורים
מתוקשבים והסברים

ילקוט דיגיטלי

תיק תוכניות לימודים (מאגר של שיעורים מתוקשבים
מלווים בהסברים וסרטונים)

אתר משרד החינוך תחומי דעת והסברים מתוכנית
הלימוד

הודעה על תרגיל למידה בחירום תש"ף 3.3.20

ביום רביעי הבא, 4/3, ייערך תרגיל למידה בחירום בבית הספר. 
יש להיכנס למטלה בילקוט הדיגיטלי עם הסיסמה שקיבלתם. (חולק דף סיסמאות לכל כיתה). מדובר על תרגיל קצר ופשוט שלוקח כ-10 דקות! על התלמידים להיכנס עם קוד משתמש וסיסמא (כל מחנכת קיבלה ובדקה בכיתה שהפרטים נכונים לכל תלמיד)
 
להלן שעות התרגיל בחלוקה לשעות ושיבוץ המורים:
ז1- שעה 4 מורה מעבירה- יערה
ז2 שעה 2 מורה מעבירה- גלית מצביץ'
ח1+ ח2- שעה 5, מורות מעבירות- שיר ונרקיס
ט1- שעה 4, מורה מעבירה  שיר
ט2- שעה 2, מורה מעבירה- יערה
י1- שעה 6, מורה מעבירה- קרן
י2+ י3- שעה 5, מורה מעבירה- הדס להמן
יא1- שעה 6, מורה מעבירה- גלית סרוסי
יא2- שעה 7, מורה מעבירה- חמוטל
יב1- שעה 4, מורה מעבירה- מירב בן אלי
על כל התלמידים לבצע את התרגיל, כל בתי הספר בארץ נמדדים על השתתפות בתרגיל החירום. 
 
באחריות המחנכות
 
במידה ויש תלמידים שמכל סיבה לא יוכלו לבצע את התרגיל ביחד עם הכיתה, יש למצוא להם שעה ביום זה לבצע את התרגיל. במידה וישנם תלמידים עם בעיית נוכחות או שידוע שלא יגיעו ביום זה – אנא פנו אליי באופן פרטי בהקדם! 
 


הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות