מבנה אדמה מבנה אדמהמנהלת                מבנה אדמה

 "עומר – משגב" נולד בשנה"ל תשע"ו, כשלצידו פועלים בתוך הקמפוס החינוכי משגב שני בתי ספר שש  שנתיים נוספים – בית הספר הצומח "קציר" ובית הספר הוותיק "אסיף", איתו אנו פועלים על פי מודל השותפות הייחודי.

מדי שנה, מספר התלמידים ואנשי הצוות בבית הספר גדל, תכניות מיוחדות חדשות התווספו בשכבות השונות, מרחבי למידה ותרפיה חדשים הוקצו לטובת "עומר" וכמובן… האתר שלנו ממשיך להתחדש ולחדש לכם על כל מה שקורה אצלנו.

אנו מזמינים אתכם –  תלמידים, הורים, צוות חינוכי ואורחים המבקרים האתר – לשוטט באתר ולגלות מי אנחנו, לקרוא כתבות ארכיון על רגעים מרגשים, הישגים ופעילויות שיספרו לכם מי אנחנו. 

עומר3סרגל עליון באזור זה תוכלו לקבל סקירה אודות בית הספר, בעלי תפקידים, פרטי יצירת קשר עם כל צוות עומר משגב ומידע חיוני נוסף להורים ולתלמידים. בחלונית החיפוש תוכלו לאתר את מבוקשכם בקלות!

מאמרי אמצע מאמרי האמצע המלוות בתמונות מעניקות הצצה לתכנים העדכניים הנלמדים או המדוברים בבית הספר מזווית ראיה קצת אחרת. המאמרים מתחלפים מדי סוף שבוע.

לוח אירועים בלוח זה תוכלו להתעדכן באירועים שונים המתקיימים בבית הספר, החל ממבחנים ועד לגיחות, טקסים, ימי שיא וימים מיוחדים אחרים.

עדכונים בעדכונים הדינאמיים תמצאו הודעות חשובות הקשורות לחיי בית הספר.

מודל השותפות באזור זה תוכלו למצוא מידע על המאפיין הייחודי בארץ של עומר משגב בשיתוף אסיף משגב.

עיגולי מידע בחלק התחתון של האתר תמצאו 8 עיגולי מידע שהם לב ליבם של על יסודי עומר משגב. בכל עיגול מידע תוכלו לקבל הצצה אל תוך עולם התוכן של יסודות בית ספרנו, לצד מידע אינפורמטיבי וחיוני לקהילת הלומדים ומשפחתם.

קישורים בתחתית עמוד הבית תוכלו להיכנס באופן ישיר למשו"ב תלמידים, הורים ומורים, להיכנס לאתר ספריית בית הספר ולהתעדכן באירועי "עומר טוב".

מגזין עומר מגזין עומר מאגד את הפעילויות, הנושאים והתכנים שנלמדו במשך חודשיים כדי שקהילת בית הספר והמבקרים באתר יוכלו להתרשם באופן יצירתי וידידותי למשתמש מהנעשה בבית הספר. 

*המלצות נראות האתר במיטבה בדפדפן Google Chrome, ניתן להיכנס לאתר גם מהסלואלר.

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות